189 нових випадків зараження коронавірусом у Молдові, п'ятеро людей померли

Кількість випадків Covid-19 у Молдові досягла 5934, повідомила "Інтерфаксу" в суботу прес-секретар міністерства охорони здоров'я, праці та соціального захисту Христина Стратулат.

"За минулу добу було оброблено 1429 тестів, 189 виявилися позитивними. Таким чином, загальна кількість випадків Covid-19 у Молдові складає 5934, з них 2344 людини вилікувалися, 207 померло. За минулу добу померло п'ятеро осіб, віком від 64 до 77 років. У всіх були хронічні захворювання", - зазначила прес-секретар.

Згідно з даними оперативного штабу Придністров'я, в регіоні зареєстровано 772 інфікованих (зокрема 14 нових випадків за останню добу), вилікувалися 349, померли 29 людей.

Напередодні уряд Молдови оголосив про введення надзвичайної ситуації у сфері охорони здоров'я на період з 16 травня до 30 червня. Прийняте рішення передбачає продовження більшості обмежувальних заходів. Так, залишаються закритими торгові центри і гіпермаркети, а також всі ринки в муніципіях Кишинів і Бєльці. До 31 травня продовжується заборона на відкриття ресторанів, барів, кафе і готелів. Також до 31 травня залишаються закритими дитячі та спортивні майданчики. До 30 червня залишаються закритими дитячі сади і всі навчальні заклади.

Одночасно, з 16 травня відкрилися поліклініки і приватні медичні установи, а також стоматологічні кабінети - за умови суворого дотримання заходів безпеки та особистої гігієни. Також з 16 травня відкрилися перукарні, але тільки для надання послуг зі стрижки волосся. Зберігається заборона на міжнародне автобусне і авіасполучення, а в громадському транспорті зберігається заборона на перевезення стоячих пасажирів. Крім того, у вихідні дні громадський транспорт не працюватиме.

Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua