Баканов назвав пріоритетні завдання СБУ

Пріоритетними напрямками роботи Служби безпеки України є контррозвідка і захист національної безпеки країни.

Про це заявив глава СБУ Іван Баканов під час візиту до Житомирської області, передає Інтерфакс-Україна.

Під час неоголошеної війни ключовими напрямками нашої роботи є контррозвідка і захист національної безпеки держави. Ми повинні працювати на випередження, робите все можливе, щоб кожен громадянин України міг почуватися в безпеці

Під час робочого візиту в Житомирську область Баканов зустрівся з новопризначеним керівником обласного управління Служби Сергієм Лисаком і особовим складом, проінспектувавши його роботу.

Раніше Зеленський назвав причину, за якої може звільнити главу СБУ.

Нагадаємо, Зеленський спочатку призначив Баканова першим заступником голови Служби безпеки України та начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ. При цьому він фактично виконував обов’язки глави спецслужби.

Баканов заявив, що його дружина має громадянство РФ та зараз перебуває в процесі отримання українського громадянства.

Раніше Президент України Володимир Зеленський звільнив заступника глави СБУ Віктора Кононенка. Глава держави також звільнив першого заступника глави Служби безпеки України Віталія Малікова та начальника управління СБУ по Києву і Київській області.

Нещодавно Зеленський призначив першого заступника глави Служби безпеки – керівника Антитерористичного центру СБУ та звільнив керівників трьох департаментів служби.

Джерело: UA.NEWS
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua