У Львові попрощалися з загиблим на Донбасі 30-річним майором

У Львові провели в останню путь загиблого на Донбасі 30-річного українського військовослужбовця, майора Андрія Супрігана.

Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації. Прощались із бійцем спочатку в Буську, де мешкає його родина. У Львові панахида відбулась у гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла.

Андрій Супріган – випускник Львівського ліцею імені Героїв Крут і Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Від початку бойових дій на Донбасі перебував на фронті. Проходив службу в Окремому загоні спеціального призначення.

Указом президента у 2015 році нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня, а у 2016 році – орденом Богдана Хмельницького II ступеня.

Поховали українського воїна на Личаківському цвинтарі у Львові.

Його колеги повідомляють у соцмережах, що майор Супріган та сержант Дмитро Кузьменко загинули 13 травня під час навчань у зоні ООС, коли відпрацьовували десантування у воду.

Як повідомляв УНІАН, 13 травня під час планових занять в районі проведення операції Об’єднаних силзагинуло два військовослужбовця.

Цей випадок розслідують представники військової служби правопорядку та правоохоронних органів.

Джерело: Уніан
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua