Goke Micro випустила SSD на 64-шарової пам’яті YMTC

Вчора один з найбільших китайських проектувальників контролерів для SSD компанія Changsha Goke Microelectronics повідомила про підписання контракту про масштабні закупівлі 64-шарових чіпів флеш-пам’яті компанії Yangtze Memory (YMTC). Таким чином у Китаю з’явилися власні флеш-накопичувачі, про що в Піднебесній чотири роки тому могли тільки мріяти. Першою масової «національної» моделлю SSD стали накопичувачі Goke Micro 331C-Y.

Ціна новинки і склад сімейства Goke Micro 331C-Y поки не оголошені. У продажу китайські SSD з’являться в червні. Очікується, що вони будуть мати «цінову перевагу» в порівнянні з накопичувачами на іноземних комплектуючих. У той же час не варто очікувати, що ця продукція користуватиметься масовою. Введені в дію потужності компанії YMTC з виробництва 3D NAND поки ще відносно невеликі. За прогнозами аналітиків, до кінця року на світовому ринку флеш-пам’яті компанія Yangtze Memory зможе захопити в кращому випадку одиниці відсотків. Це не ті обсяги, які можуть змінити ситуацію на ринку, але вже і не такі, що їх можна було б не брати до уваги.

Накопичувачі сімейства Goke Micro 331C-Y будуть мати одними з найкращих характеристик серед SATA SSD. Так, усталені швидкості читання і запису досягають, відповідно, 560 і 480 Мбайт/с. У термінах IOPS продуктивність новинок на довільних операціях складе 78 тис. І 86 тис. Показники надійності (стійкості до зношування) розробник не призводить, але для пам’яті 3D NAND TLC вони обіцяють бути досить високими. Також нагадаємо, що Goke Micro днями повідомила про завершення розробки контролера SSD, сумісного з 128-шарової 3D NAND QLC YMTC. Масовий випуск 128-шарових 1,33-Тбит мікросхем Yangtze Memory почне ближче до кінця поточного року і це буде одна з найбільш ємних в світі флеш-пам’ять. SSD на цій пам’яті можуть стати дуже і дуже цікавою продукцією.

Джерело: Portaltele.com.ua
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua