Китай випробував у космосі 3D-принтер

Було здійснено орбітальний 3D-друк із використанням безперервних полімерних композитів, армованих вуглецевим волокном.

Китай першим у світі успішно випробував технологію 3D-друку на космічній орбіті в автоматичному режимі. Про це напередодні повідомило Синьхуа.

"Космічний 3D-принтер, генерований Китаєм, і два надруковані ним на орбіті зразки успішно були повернені на Землю у п'ятницю. Їх доставила посадкова капсула китайського пробного пілотованого космічного корабля нового покоління", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що це перший у своєму роді тест для Китаю і для всього світу, в якому було здійснено орбітальний 3D-друк із використанням безперервних полімерних композитів, армованих вуглецевим волокном.

У зазначеному тесті обидва зразки були надруковані з безперервних вуглецевих волокнистих матеріалів, що заклало важливий технологічний фундамент для майбутнього розвитку 3D-друку з використанням композиційних матеріалів.

На орбіті система 3D-друку працювала в автоматичному режимі. До цього всі подібні експерименти проходили у присутності людей, які повинні були виправляти помилки, що виникали у процесі.

Нагадаємо, 5 травня відбувся запуск корабля з китайського космодрому Веньчан у провінції Хайнань. Його вивела на орбіту нова ракета-носій Чанчжен-5.

Пізніше стало відомо про збій під час польоту нового китайського космічного корабля. Зокрема, не спрацював надувний теплозахисний екран посадкової вантажної капсули.

Джерело: korrespondent.net

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

.net

Джерело: Аспекты
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua