Поїдуть на атомні станції: брати з Харкова розробили "тунель для дезінфекції" (Відео)

Галерея

Тунель для дезінфекції та вимірювання температури розробили два брата з Харкова, які раніше займалися виготовленням підошв для взуття, передає "5 канал". Через карантин майстри залишилися без роботи, тож взялися за розробку дезінфекційного пристрою.

Коли людина проходить крізь тунель – його обдає антисептичним туманом. Для дезінфекції брати обрали іони срібла, які безпечні для здоров'я людини. Один з виготовлених тунелей майстри подарували лікарні у Києві. Нині готують ще два десятки – для атомних електростанцій.

Брати кажуть, що такі тунелі можуть бути корисні для метро та аеропортів, де великий пасажиропотік. Майстри планують удосконалити свій виріб – встановити датчик вимірювання температури та безконтактний дезінфектор для рук.

"Ми вважаємо, що з виміром температури і з дезінфекцією рук має бути 10 секунд на людину, тобто 5-6 людей на хвилину може проходити через кабіну. Якщо це велика прохідність цілий день, метро наприклад, то потрібно розраховувати, скільки необхідно", – зазначив розробник тунелю Дмитро Циханський.

"Ми вивчали місяць, які дезінфікуючі засоби є, тому що для нас було оптимально, щоб обробляло повністю і максимальний був захист. І друге, щоб для дихальних систем було безпечно. Ми вибрали іони срібла", – додав його брать Борис Циханський.

Як повідомляв 5.UA, МЗС і фонд "Повернись живим" передали військовим 5 тис. реагентів для ПЛР-тестів.

Джерело: 5 канал
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua