США передали ЗСУ обладнання на $25 млн для збройного опору російським бойовикам

За сприяння США українські військові роздали цивільним особам на сході України тисячі масок

Сполучені Штати продовжують надавати Україні допомогу в галузі безпеки, незважаючи на пандемію коронавірусу. Днями Збройні сили України отримали значну партію військового та медичного обладнання від американських партнерів. Про це повідомило Посольство США в Україні на сторінці у Facebook.

«Цього тижня Відділ оборонного співробітництва отримав пристрої нічного бачення, тепловізори, рації та медичне обладнання загальною вартістю понад 25 мільйонів доларів для використання у зоні ООС», – повідомила прес-служба посольства США.

У посольстві наголосили, що США рішуче стоять на боці України у підтримці її суверенітету та територіальної цілісності перед лицем російської агресії.

Раніше США передали силам спецоперацій збройних сил України наметове містечко вартістю $1,5 млн, а також додаткові транспортні засоби.

Також повідомлялося, що завдяки партнерству між Командуванням сил спеціальних операцій ЗС США в Європі, американською неприбутковою організацією Spirit of America Worldwide, Цивільно-військове співробітництво – CIMIC та українськими волонтерами, українські солдати роздають цивільним особам на сході України тисячі тканинних масок, що допомагає зменшити поширення COVID-19.

Джерело: mind
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua