Побиття жінки у потязі "Маріуполь-Київ": кривднику готують підозру за двома кримінальними статтями

Чоловіку, який жорстоко побив жінку і намагався її зґвалтувати у поїзді "Маріуполь-Київ", готують підозру за двома статтями. Також для зловмисника проситимуть запобіжний захід у вигляді арешту без права виходу під заставу.

Про це написав заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на своїй Facebook-сторінці.

Поліція і прокуратура готує чоловіку підозру за двома кримінальними статтями - нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості та спробу зґвалтування.

"Суддю проситимуть обрати запобіжний захід у вигляді арешту без права виходу під заставу, так як ця людина просто небезпечна для оточуючих", - написав Геращенко.

Заступник очільника МВС також звернувся із пропозицією до адміністрації "Укрзалізниці". "З точки зору безпеки було б правильно щоб адміністрація "Укрзалізниці" на оплачуваній основі забезпечувала найм охорони для супроводу основних маршрутів прямування пасажирських поїздів", - написав він.

Нагадаємо:

У поїзді "Маріуполь-Київ" в п'ятницю, 31 липня, невідомий чоловік, вдягнений лише у труси, пробрався до купе, де перебувала жінка зі сплячим сином і заблокував двері. Він побив жінку, а потім намагався її зґвалтувати.

Після того, як потяг прибув до Києва, кривдника затримали правоохоронці.

Зловмисником виявився уродженець Запоріжжя 1975 року народження. Його судили тричі: 1996 року за крадіжку автомобіля, 1999 року за хуліганство, а 2008 за крадіжку. 

Джерело: ТСН
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua