Ford Mustang Mach-E може проїхати 119 км від 10 хвилинної зарядки

На думку компанії це має допомогти збільшити мобільність електрокарів, кількість виробництва яких планується збільшити найближчими роками.

Зокрема, за новими оприлюдненими автовиробником даними, електричний кросовер Ford Mustang Mach E зможе проїхати до 119 км після 10-хвилинної зарядки.

До таких цифр компанія Ford прийшла після серії випробувань на базі станцій швидкого зарядження постійного струму Electrify America. При цьому була використана версія кросовер із збільшеним акумулятором та приводом на задні колеса.

Коментуючи тести, глобальний директор Ford з електрифікації Марк Кауфман сказав, що головним для компанії залишається те, аби клієнти могли насолоджуватись автомобілем.

«Покупці Mustang обожнюють вільну дорогу і малий час на зарядку, – цитує Кауфмана видання Auto.com. –  А це означає, що тепер вони матимуть більше часу насолодитись драйвом.

В наших пріоритетах зробити зарядку їхніх Mustang Mach-E швидшою, і ми продовжуємо працювати з постачальниками, щоб встановити ще більше зарядних пунктів FordPass та полегшити зарядку».

Як стверджує автовиробник, мережа зарядних станцій FordPass розшириться ще на 1000 станцій та 5000 точок зарядки. Після цього мережа матиме більш ніж 13 500 станцій та майже 40 000 точок й стане найбільшою мережею загальнодоступних зарядних пристроїв у Північній Америці.

Нещодавно стало відомо, що Ford оголосив про повний розпродаж першої партії Mustang Mach-E, хоча Ford презентував електричний кросовер Mustang для Європи лише на початку року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motorcar
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua