АЗС в Румунії "позеленіють" завдяки дахам

Румунська нафтогазова компанія OMV Petrom, що входить до австрійської групи OMV, встановила фотоелектричні панелі на 40 своїх АЗС.

Як пише GreenPost з посиланням на  romania-insider.com, це було зроблено для постачання заправкам "зеленої" енергії та зменшення їх витрат на енергію. Інвестиції компанії в цей проект досягли 1,3 млн. Євро.

Фотоелектричні панелі виробляють понад 10% електроенергії, необхідної станціям.

OMV Petrom планує вдвічі збільшити кількість ПВ панелей до кінця року:"Ми продовжуємо турбуватися про зменшення вуглецевого сліду у всіх сегментах бізнесу, включаючи сегменти переробки та дистрибуції. Цього року ми продовжили екологічно чисті ініціативи, включаючи монтаж фотоелектричних панелей на АЗС. Ми плануємо до кінця року збільшити кількість АЗС,  оснащених фотоелектричними панелями до 78".

Фотоелектричні панелі виробляють понад 30 000 кВт-г зеленої енергії щорічно на одну станцію. Вжиті компанією заходи щодо більш чистого середовища призвели до зниження викидів вуглецю на 22% у порівнянні з 2010 роком на 22%. Мета компанії - досягти скорочення на 27% у 2025 році.

Нагадаємо, в Україні побудують сонячну електростанцію потужністю 2 МВт, під панелями якої продовжать вирощувати овочі та інші сільгоспкультури.

Джерело: GreenPost
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua