Гендиректор Світової організації торгівлі вирішив піти у відставку

Генеральний директор Світової організації торгівлі (СОТ) Роберту Азеведу йде у відставку 31 серпня – на рік раніше запланованого терміну. Про це він заявив під час засідання представників країн-членів СОТ, передає LB.ua.

"Це персональне рішення, сімейне рішення, і я переконаний, що воно відповідає інтересам СОТ", – сказав Азеведу.

Він зазначив, що його передчасний відхід з поста голови СОТ дозволить державам-членам організації знайти йому наступника в найближчі місяці без необхідності "відволікати політичну енергію і увагу від підготовки до 12-ї міністерської конференції СОТ, яку планується провести в 2021 році".

"Ми повинні дати моєму наступнику достатньо часу для планування не тільки проведення конференції, а й того, як вона буде узгоджуватися з майбутнім організації. Чим раніше новий гендиректор займе свій пост, тим краще", – підкреслив гендиректор СОТ.

Роберту Азеведу на посаді генерального директора СОТ з вересня 2013 року. Його другий чотирирічний термін почався у вересні 2017 року і повинен був завершитися в кінці серпня 2021 року.

Відповідно до правил СОТ, країни-члени організації зможуть призначити нового главу в найближчі місяці. Якщо цього не станеться до 1 вересня, один з чотирьох заступників Азеведу тимчасово займе пост керівника СОТ.

Нагадаємо, міністр оборони Хорватії подав у відставку через падіння військового літака й загибель двох офіцерів.

Джерело: 5 канал
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua