Богдан Михайличенко: Відчував, що не потрібен "Динамо"

Захисник "Зорі" Богдан Михайличенко відкрив подробиці відходу з "Динамо". Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

- Мене набрав агент і сказав, що Олександр Караваєв перейде в "Динамо", а ми можемо так зробити, і "Динамо" хоче, щоб я перейшов в "Зорю". Я тоді вже розумів, що в 22-23 роки мені буде важко кудись перейти з "Динамо". Знову буде оренда, оренда. Оренда - це зовсім інше, ніж коли у тебе повноцінний контракт з клубом. Я розумів, що якщо буду себе проявляти, то "Зоря" мене продасть, я буду рухатися далі.

- Молодому футболісту простіше перейти до Європи з "Зорі", ніж з "Динамо"?

- Звичайно. Якщо буде якась хороша пропозиція, то "Зоря" не чекатиме, відразу відпустить. Можливо, було відчуття, що я не потрібен, але я два роки їздив по орендах, був щасливий, що перейду в «Зорю» на повноцінний контракт.

- Кажуть, що ти один з кандидатів в збірну, про інтерес від європейських клубів.

- Інтерес є, мені кажуть, що команда цікавиться. Але цікавитися може багато хто, головне, щоб була пропозиція. Поки нічого такого серйозного не було.

- Є інформація, що в "Динамо"думають, як повернути тебе назад. Чув про це, до тебе зверталися?

- Ні, ніхто нічого не говорив. Тільки пишуть, в пресі можу читати, а так ніхто нічого не говорить. Я розумію, що навіть якщо зараз перейду в "Динамо", ніхто не гарантує, що я буду грати. А я хочу грати і розвиватися. Якщо у них вже є хороший, молодий лівий захисник, гравець збірної, добре проявляє себе. Його можуть продати. Я туди приїду, другим не хочу бути, не хочу бути під кимось. Я хочу грати, - пояснює Михайличенко у програмі "Трендець".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Захисник "Динамо": Продаж Кадара мене надихнув

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!

Джерело: Sportanalytic
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua