Разумков: Парламент скоро розгляне законопроект про всеукраїнський референдум

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков сподівається, що через кілька тижнів парламент прийме до розгляду законопроект про всеукраїнський референдум.

"Буквально у вівторок або середу було підписано лист до Венеціанської комісії, і туди був направлений перший законопроект з цього пакета про народовладдя - про загальнонаціональний референдум. Я сподіваюся, що найближчим часом через кілька тижнів ми зможемо його винести в зал Верховної Ради і розглянути", - сказав Разумков у суботньому вечірньому інтерв'ю "Радіо Свобода".

Він зазначив, що є й інші ініціативи, які будуть скоро розроблятися і прийматися.

"Це і місцеві референдуми, це реколи так звані, це і народне вето, народна ініціатива тощо", - підкреслив глава парламенту.

Крім того, Разумков зазначив, що крім обрання президента або парламенту, український народ готовий також впливати і на інші важливі питання (у процесі становлення держави - ІФ).

"Чому ми думаємо, що хтось розумніший за народ? Якщо ми подивимося на Конституцію, то написано, що єдиним джерелом влади є народ, і він повинен вибирати. Можуть бути тут ризики і помилки? Можуть. Але забирати можливість робити ризики і помилки, а також правильні речі, ми не можемо", - резюмував спікер.

Як повідомлялося, 30 квітня перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук повідомляв, що робоча група парламенту завершила роботу з напрацювання законопроекту про всеукраїнський референдум.

Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua