Скільки часу в день повинен спати тримісячний малюк

Чи є "норма"?

У 3 місяці дитина може не спати не більше 2-х годин поспіль. У цей час входять ігри з малюком, годування, гігієнічні процедури і процес укладання. Не можна допускати, щоб малюк перевтомився, так як виникнуть складності під час відходу до сну. Якщо він починає терти очі і позіхати, значить, йому потрібен відпочинок. Краще укладати малюка до того, як він почне вередувати і плакати, тобто приблизно через 1, 15 після пробудження.

Днем малюкові потрібно відпочивати в загальній сумі 6 ч. При цьому час слід розділити на кілька частин. Це можна зробити так:

2 довгих сну по 2 ч;

4 коротких від 40 хв до 90 хв кожен.

Під час короткого можна відпочивати разом з дитиною, укладаючи його з грудьми в роті. Так як всі діти індивідуальні потрібно підбирати режим, з огляду на стан дитини. Якщо він прокидається в гарному настрої, значить, час сну було для нього достатнім. Якщо ж ні, то краще малюка знову укласти, наприклад, заколисати на руках або, запропонувавши груди. Це дозволить йому швидше заспокоїтися. У кожному разі денний сон не може бути на шкоду нічному.

Джерело: Наша мама
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua