«Ніяких масок та антисептиків»: Супрун оголосила рекомендації для прогулянок з дітьми до 2 років

Уляна Супрун, екс- керівниця міністерства охорони здоров'я (МОЗ), дала поради щодо прогулянок на свіжому повітрі. Вона не рекомендує використовувати маски дітям до 2 років. 

Правила безпеки під час поширення коронавірусної інфекції COVID-19 допоможуть врятувати життя. Про це Супрун повідомила 16 травня у Facebook.

Регулярні прогулянки позитивно впливають на стан організму. Не варто нехтувати ними й під час карантинних обмежень та соціальної ізоляції. Колишня керівниця МОЗ заявила, що дітям до 2 років носити маску не можна. Дихальні шляхи у малюків такого віку не розвинені, і тому є ризик задушення. У США представники Американської академії педіатрії категорично заборонили маленьким дітям носити маски, оскільки це небезпечно.

Нагадала Супрун й про використання антисептиків. За 1 раз такими засобами варто обробляти руки не менше 30 секунд. Їх варто використовувати дітям, якщо вони торкалися брудних поверхонь на вулиці.

Раніше ASPI news стало відомо, що Віктор Ляшко, головний санітарний лікар України, звинуватив головних лікарів медзакладів у приховуванні даних щодо кількості заражених COVID-19 медиків. Також повідомлялось, що на території України запустять навчання фахівців протиепідемічного профілю.

Джерело: АСПІ
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua