Україна ввела санкції щодо низки російських музеїв та університетів

До санкційного списку, який нещодавно ухвалила РНБО України, потрапила низка російських музеїв, університетів, наукових установ та громадських організацій. Про це повідомив «Інтерфакс-Україна».

Зокрема, до санкійного списку потрапили музей «Ермітаж» у Санкт-Петербурзі, музей образотворчих мистецтв ім. Пушкіна, Московський державний університет ім. Ломоносова, Російське географічне товариство, Академія наук Татарстану та інші.

Також під санкції потрапила низка музеїв та благодійних фондів в окупованому Криму, серед яких історико-археологічний музей-заповідник «Неаполь Скіфський», Кримське археологічне товариство, Кримський університет ім. Вернадського, благодійні фонди «Деметра» і «Спадщина тисячоліть».

Серед обмежувальних заходів щодо вищезазначених юридичних осіб є, зокрема, блокування активів, запобігання виведенню капіталу за межі України, зупинення виконання економічних і фінансових зобов'язань, анулювання або призупинення ліцензій та інших дозволів, припинення культурних обмінів, наукової співпраці тощо.

Нагадаємо, що 14 травня Україна запровадила, або ж продовжила, санкції щодо сотень російських установ, організацій і фізичних осіб. Деякі обмежувальні заходи будуть чинні один рік, деякі - три роки. Президент України Володимир Зеленський своїм указом увів у дію відповідне рішення Ради національної безпеки і оборони

Джерело: Zaxid.net
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua