"Євробачення-2020": сьогодні відбудеться грандіозне онлайн-шоу Еurope Shine A Light

Сьогодні, 16 травня, на офіційному YouTube-каналі "Євробачення" замість грандфіналу конкурсу відбудеться онлайн-шоу Europe Shine A Light ("Європа запалює світло").

Як зазначається на сайті конкурсу концерт транслюватиметься громадськими мовниками з більш ніж 40 країн світу, зокрема і в Україні.

Подивитися онлайн-шоу можна буде на телеканалі "UA: Перший" та офіційному YouTube-канале "Євробачення".

Крім того двогодинна унікальна постановка буде включати в себе спеціальні виступи популярних артистів з минулорічних конкурсів "Євробачення".

"Ми хочемо зробити шоу, яке б привернуло увагу не тільки артистів, які повинні були з'явитися в Роттердамі, а й надихнуло тих, хто вдома і з'єднати людей з усієї Європи та за її межами в ці важкі часи. Звичайно, ми також будемо шанувати тих, хто постраждав від коронавірусу, і тих, хто так старанно бореться з ним. Давайте зробимо це незабутнім моментом в історії Євробачення!", - зазначила виконавча продюсерка конкурсу Стейсі Беккер.

Нагадаємо, міжнародний музичний конкурс "Євробачення-2020" мав відбутися у нідерландському місті Роттердам.

Цього року у головному пісенному конкурсі повинні були взяти участь представники 41 країни. Так, на "Євробачення" мали повернутися учасники з Болгарії та України, які не брали участь 2019 року.

Втім, через коронавірус 18 березня організатори "Євробачення" скасували пісенний конкурс. 

Джерело: ТСН
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua