У чудовій формі. Дженніфер Лопес похвалилася ідеальною фігурою після важкого тренування

Дженніфер Лопес, не зважаючи на карантин через коронавірус, багато часу проводить, займаючись у спортзалі. Тому два місяці режиму самоізоляції жодним чином не позначилися, судячи з фото, на її фігурі, а скоріше навпаки - ніщо не заважає більше часу приділяти тренуванням.

Фото до тренування / Фото: @ Instagram / Jennifer Lopez «Якщо заняття не кидає вам виклик, воно не змінює вас...», - підписала співачка селфі зі спортзалу. Обидва фото до і після тренування зроблені серед тренажерів, гантелей і штанг. На другому фото Лопес виглядає втомленою, але задоволеною. І знаходиться просто в приголомшливій формі для своїх 50-ти років.

Фото після тренування / Фото: @ Instagram / Jennifer Lopez Для тренування Дженніфер Лопес обрала камуфляжний спортивний костюм - бра і легінси бренду Niyama Sol і тренувальні кросівки The Kooples. Читайте також: На позитиві. Дженніфер Лопес влаштувала бешкетну фотосесію і закликала не сумувати на карантині «Відвали!». Дженніфер Еністон показала коронавірусу f*ck Лайк від Дженніфер Еністон. Зірка серіалу Усюди жевріють пожежі провела заняття з йоги в Instagram

Джерело: НВ
Добавити коментар
    No results found.
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua